[Talk-cz] Posunutá Jihlava
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Sobota Červenec 12 06:28:08 UTC 2014
---------- Původní zpráva ----------
Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 12. 7. 2014 1:29:10
Předmět: Re: [Talk-cz] Posunutá Jihlava
"Dne So 12. července 2014 01:20:11, Petr Vejsada napsal(a):
> To, co jsi tu měl v obrázku, tak to není žádný posun. TO nebyly 3 metry,
ne
> ? Teď jsem to kontroloval - RUIAN, KM i naše oblíbené fotečky z jisté WMS
> zcela souhlasí, mimo je jen OSMička ;-).
http://pedro.poloha.net/osm/jihlava.png
Vlevo od silnice vše perektně sedí. Vpravo sedí jen KM a RUIAN, OSM je mimo.
WMS obrázky taky sedí, zde neukazuji pro lepší čitelnost.
"
No vidíš, jeden screenshot a hned je to jasnější. Ty budovy vznikly v roce
2009 dle KM. Bohužel nevím, jaké kvality KM tehdy byly. Je možné, že tam
byly nějaké posuny, které byly následně opraveny.
Tohle bych normálně pošoupl na správné místo. A pokud narazíš na něco
složitějšího, zkus napsat autorovi https://www.openstreetmap.org/user/alik
Třeba ti s tím pomůže.
Marián
"
//
Petr
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140712/18173da5/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz