[Talk-cz] Výšky budov
jzvc
jzvc na tpfree.net
Pondělí Červenec 28 08:21:28 UTC 2014
Cus,
"kompletne spatne" bych se psat neodvazoval, nebot podobne zmapovanych
budov budou prinejmensim stovky. Ta stranka na wiki existuje rok, 3D
budovy se vyrabej minimalne 3+ roky.
A k rozmerum, pokud me skleroza neklame, tak se do rozmeru daj dat
stopy, coz je v nasich koncinach sice nepravdepodobny, ale ... ;D
Dne 27.7.2014 15:13, Michal Pustějovský napsal(a):
> Vypadá to, že se někdo (dle historie "fotrous") pokoušel o 3D mapování,
> ale má to kompletně špatně. Části budov se nemají tagovat jako další
> budovy, ale správný postup je pomocí použití "building:parts" a relace
> "building", více v EN zde:
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Simple_3D_buildings .
>
> Příkladů v ČR se pár najde:
> OC Forum Nová Karolina Ostrava
> http://www.openstreetmap.org/relation/3883051
> <http://www.openstreetmap.org/relation/3883051#map=18/49.83241/18.28805>
> a http://www.openstreetmap.org/relation/3883049 (vizualizace
> http://demo.f4map.com/#lat=49.8309403&lon=18.2867527&zoom=18).
>
> Technologický park v Brně
> http://demo.f4map.com/#lat=49.2253533&lon=16.5758574&zoom=18&camera.theta=69.637&camera.phi=93.679
>
> Layer se používá pouze pro 2D rendering.
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 27. 7. 2014 11:43:19
> Předmět: Re: [Talk-cz] Výšky budov
>
>
Další informace o konferenci talk-cz