[Talk-cz] dotaz na funkčnost mtbmap.cz
2nd
2nd na centrum.cz
Středa Červenec 30 20:55:23 UTC 2014
ok diky
> doplnil jsem část zelené z údolí Olešenky směrem na Českou Čermnou a
> opravil několik lesů podle bingu
>
>
> Dne 29. července 2014 19:14 2nd <2nd na centrum.cz
> <mailto:2nd na centrum.cz>> napsal(a):
>
> Dobrý den,
> mě to taky nejde. Tohle by nepomohlo?
> http://waymarkedtrails.org/cs/#routes
> Jsem z okolí, co jste přesně dělal? Jen tak ze zvědavosti...
> Jiří Anděl
>
>> Minulý týden jsem se díval na na vykreslování turistických tras
>> na mtbmap.cz <http://mtbmap.cz> v okolí Nového města nad metují a
>> následně jsem do OSM doplnil některé turistické trasy.
>> Dnes jsem se chtěl opět podívat na mtbmap ale mapa je nedostupná
>> Co se děje?
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140730/3b805331/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz