[Talk-cz] Adresy
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Úterý Březen 18 11:26:42 UTC 2014
Ahoj,
namatkou jsem se kouknul na
Linz, polygony mesta maji (admin level 8), ale pouzivaji jak addr:city, tak
dokonce addr:country!
V Řezně polygon nevidim (maji teda PSC polygon), ale take pouzivaji jak
addr:city, tak dokonce addr:country!
V Bratislave maji take city i country i hodne polygonu a adresy
addr:country=SK; addr:streetnumber=8; addr:street=Liptovská;
addr:housenumber=8; addr:city=Bratislava
Ve Vratislavi polygony maji level 8, ale maji adresu dlouhou jak tyden pred
vyplatou:
WroclawGIS:addr:layer=search/0;
addr:postcode=50-077;
WroclawGIS:addr:postcode:id=31436;
source:addr=WroclawGIS;
addr:street=Kazimierza Wielkiego;
WroclawGIS:addr:postcode:layer=odniesienie_k_lite/1;
addr:city=Wrocław;
teryt:sym_ul=08265;
addr:housenumber=38;
addr:country=PL;
WroclawGIS:addr:date=2011-03-13;
WroclawGIS:addr:id=30485
Husty, ne? Kam se na ne hrabeme, kdyz se hadame o addr:country.
Musim si nekde najit schvalovani tohohle jejich importu. ;-)
Takze bych tam tedy to addr:city i addr:country klidne daval, pac
se zda, ze je to ve stredni Evrope zvykem.
Zdravi,
Dalibor
> -----Original Message-----
> From: Pavel Machek [mailto:pavel na ucw.cz]
> Sent: Tuesday, March 18, 2014 10:05 AM
> To: OpenStreetMap Czech Republic
> Subject: Re: [Talk-cz] Adresy
>
>
>
> > - kdyz to snese komunita a teoreticky stvrdi Xificurk, tak doplnit do
> > OSM vsechny hranice, co jsou v RUIAN a tedy vynechat suburb i city
>
> Tohle prosim ne. V cizine zjevne adresa neni definovana polygonem mesta,
> tak tezko ocekavat, ze to tooly budou z polygonu mesta brat.
>
> Pavel
>
> --
> (english) http://www.livejournal.com/~pavelmachek
> (cesky, pictures)
> http://atrey.karlin.mff.cuni.cz/~pavel/picture/horses/blog.html
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz