[Talk-cz] Nový S-JTSK grid, kdo pomůže?
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Středa Květen 28 06:09:55 UTC 2014
---------- Původní zpráva ----------
Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 28. 5. 2014 7:43:08
Předmět: Re: [Talk-cz] Nový S-JTSK grid, kdo pomůže?
"
Dejme tomu, že je posun při transformaci s gridem správným směrem a že je
tedy
výsledek přesnější než bez gridu. Když si dáme v JOSM přes sebe průhlednou
KM
a k tomu moje vrstvy budov, proč se tedy lépe kryjí růžové budovy (t.j. bez
gridu) než budovy modré (t.j. s gridem) ???Růžové se lépe kryjí i s tím, co
je
v OSM. Znamená to, že máme vše v OSM špatně? A hlavně - co s tím dál?
"
No pokud to je v JOSM špatně, tak by to znamenalo, že to je špatně i ve
WMS vrstvě katastrálních map. Vrstvu RUIAN vždy zarovnávám dle KM.
Marián
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140528/f586167a/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz