[Talk-cz] Nová fíčura - kde chybí natrasovat budovy
Pavel Kwiecien
pavel.kwiecien na seznam.cz
Středa Listopad 12 15:23:23 UTC 2014
Ahoj, znova připomínám, že v RÚIANu jsou i budovy, kde byla vedena účelová
katastrální mapa, seznam těchto míst vedených již v RÚIANu je zde:
http://www.cuzk.cz/Uvod/Produkty-a-sluzby/RUIAN/2-Poskytovani-udaju-RUIAN-
ISUI-VDP/Informace-o-uzemni-identifikaci-%281%29/Katastralni-uzemi-s-OMP-V.
aspx
Dá se předpokládat, že katastrální mapa bude v těchto místech jednou
digitální. Avšak tyto budovy lze naimportovat jako dočasné řešení.
Několik území jsem již naimportoval, např. Častolovice, Černošice, ...
Zdraví Pavel Kwiecien
---------- Původní zpráva ----------
Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 27. 10. 2014 22:24:55
Předmět: [Talk-cz] Nová fíčura - kde chybí natrasovat budovy
"Ahoj,
tak první fíčura je hledač území, kde chybí natrasovat budovy,
http://ruian.poloha.net/budovy . Tabulka poněkud nešikovná, jsou v ní
všechna
KÚ najednou.
A protože se ve městě těžko hledá, kde chybí dům mezi mnoha jinými, je tu
vrstvička, která zobrazuje jen takové chybějící domy a jmenuje se budovy-
todo,
tedy http://tile.poloha.net/budovy-todo/... K vidění na
http://ruian.poloha.net .
Zkuste při trasování dát pozor, aby to nedělalo víc lidí najednou. Třeba si
těsně před uploadem ještě jednou stáhnout nějakou malou část oblasti a
přesvědčit se, zda se na místě budovy mezitím neobjevily.
--
Petr
Dne Po 27. října 2014 00:05:10, xkomczax na centrum.cz napsal(a):
> Jinak díky za práci, na fíčury se těšíme
> xkomczax
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20141112/e656c683/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz