[Talk-cz] Mapování MHD (Hodonín)
vrs na email.cz
vrs na email.cz
Čtvrtek Březen 19 17:08:12 UTC 2015
Hm a podle
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:route#Bus_routes_and_roundabouts
není jasný konsensus :-)
I já doteď kruháče kvůli relacím tras rozděloval... Nástrojům jako JOSM nebo
kontrolám je to asi jedno - počítají s obojím. A přece nemůže být problém
pro software najít části junction=roundabout a po kusech si to spojit (pokud
to nejde, tak to stejně nejde nakreslit jako jeden kruh v celku).
H.
---------- Původní zpráva ----------
Od: Karel Volný <kavol na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 19. 3. 2015 18:04:03
Předmět: Re: [Talk-cz] Mapování MHD (Hodonín)
"...
> > Je možné kruháč složit z mnoha cest a ty by měly být označkovány
> > junction=roundabout.
...
> Nema totiz vubec jak zjistit, ze tam nejaky kruhac je.
z výše uvedeného jasně plyne, že nemáš pravdu - obtěžoval ses vůbec přečíst
si, co Marek napsal?
obligátní odkaz:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:junction=roundabout
... ke kterému bych dodal, že se tam například píše:
"Tag the OSM way(s) of the roundabout with junction=roundabout."
čili dle "(s)" autor zjevně počítal, že to nemusí být z jednoho kusu
K.
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20150319/c6909af9/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz