[Talk-cz] Mapy.IDNES.cz
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Úterý Listopad 24 20:29:37 UTC 2015
Ale jen ve městech. Pro menší obce už tyto vrstvy nerenderují.
Domnívám se, že data pocházejí odtud: http://www.cykloserver.cz/cykloatlas/
Taky tam mají v patičce openstreetmap, ale nerenderují ani menší města. Jen
Praha, Brno, Ostrava, Olomouc...
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Michal Pustějovský <Michal.Pustejovsky na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 24. 11. 2015 21:18:48
Předmět: [Talk-cz] Mapy.IDNES.cz
"
Jen pro zajímavost, mapy.idnes.cz(http://mapy.idnes.cz/) používají v ČR na
vyšších zoomech podklady OSM.
Michal
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20151124/e1e20590/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz