[Talk-cz] Mapovani turistickych tras
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Pondělí Říjen 12 10:12:04 UTC 2015
Ahoj,
viděl bych takový menší rozdíl mezi čtvercem a čárou. Tedy, že pokud edituji
turistickou trasu, tak málokdy zůstanu jen v rámci jedné oblasti. Většinou
si stáhnu všechny členy, seřadím je (pokud nejsou), kouknu na reportované
mezery a to, dle délky turistické trasy, může ovlivnit i několik okresů.
Je to v rámci OSM tasking manageru řešitelné?
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Miroslav Suchy <miroslav na suchy.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 12. 10. 2015 10:59:10
Předmět: [Talk-cz] Mapovani turistickych tras
"Ahoj,
v hospode na poslednim srazu se zrodila zajimava myslenka: Ze by bylo dobre
zjistit jake turisticke trasy nam chybi a
pak je doplnit.
Nechybi toho moc, a lidi je docela dost. Takze to co nam chybi je nejaka
koordinace. Nekdo (tusim Ondrej) navrhl pouzit
tu samou vec co pouziva Humanitarni OSM.
Dneska jsem to omrknul a vypada to pouzitelne. Ta vec se jmenuje OSM Tasking
manager
http://tasks.hotosm.org/
https://github.com/hotosm/osm-tasking-manager2
Umi:
* oznacit urcitou oblast na ktere se ma pracovat.
* Pokud je velka, tak se rozdeli na ctyri mensi ctverce (rekurzivne lze
opakovat)
* uzivatel si to muze zamknout ze na oblasti pracuje.
* pak prijde nekdo kdo udela review
* pak je to hotovo
* na mape je podle barev ctvercu videt co je v jakem stadiu, co je hotove a
kde je potreba zapracovat.
Zjistim jestli si muzeme zalozit vlastni projekt na HOSM (napr. jako Missing
Maps) nebo zda bude treba zprovoznit
vlastni instanci.
Mirek
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20151012/544059a6/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz