[Talk-cz] Relace zakaz odboceni
Jiří Sedláček
jirisedlacek na gmail.com
Středa Duben 6 20:09:04 UTC 2016
Něco podobného je na křižovatce Michelská - Pod Dálnicí (Praha), Seznam tam
naviguje špatně, jak to upravit v OSM - netuším.
Mělo by se jet takto - http://www.hledate-kavarnu.cz/michelska.png
J.
2016-04-06 20:15 GMT+02:00 Miroslav Suchý <miroslav na suchy.cz>:
> Spolupracovnik me odkazal na
>
>
> http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/vtipna-dopravni-znacka-bavi-brno-ridici-ji-porusuji-20160405.html
> a ze jako je to jako ostuda ze OSM (resp jeho Be-OnRoad) tam umozni
> navigovat a ze jako kdyz jsem takovy hlasity propagator tak bych s tim
> mel jako neco delat.
> Kdyz pominu, ze jsem ho spravne poucil jak by to mohl priste udelat on
> sam - tak jsem si nastudoval:
> http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Relation:restriction
> a vytvoril jsem si svoji prvni takovou relaci:
> http://www.openstreetmap.org/changeset/38344330
> Nicmene asi ne moc dobre:
>
>
> http://www.openstreetmap.org/directions?engine=osrm_car&route=49.19625%2C16.61599%3B49.19576%2C16.61593#map=19/49.19601/16.61583
>
> Kde je chyba? V OSRM? Nebo v tom jak jsem vytvoril tu relaci?
>
> Mirek
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
--
S pozdravem,
Jirka Sedláček
---
jirisedlacek na gmail.com
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20160406/7f1890da/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz