[Talk-cz] Dalsi preklady wiki
Michal Pustějovský
Michal.Pustejovsky na seznam.cz
Středa Leden 13 09:46:40 UTC 2016
Ahoj,
updatoval bych stránku o dálnicích a smazal z ní referenci k rychlostním
silnicím. Ty 1. ledna 2016 zanikly.
Michal
---------- Původní zpráva ----------
Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz>
Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 13. 1. 2016 8:59:56
Předmět: [Talk-cz] Dalsi preklady wiki
"
Ahoj,
ve spolupraci s Lukasem posilam k precteni dalsi preklady wiki.
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:natural%3Dhot_spring
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:natural%3Dhot_spring)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:natural%3Dgeyser
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:natural%3Dgeyser)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dmotorway
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dmotorway)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Key:ref
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Key:ref)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dtrunk
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dtrunk)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dprimary
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dprimary)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dsecondary
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dsecondary)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dtertiary
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dtertiary)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dunclassified
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dunclassified)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dresidential
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dresidential)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dservice
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dservice)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dmotorway_link
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Tag:highway%3Dmotorway_link)
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Highway_link
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Highway_link)
Na posledni strance nejak nemuzu prelozit vetu:
(If they have refs it is usually where an overlap begins or ends, such as US
30 jumping onto I-80 for a double-banded section.)
Nevite nekdo, jak s tim nalozit?
Diky,
Dalibor
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20160113/b5d2e6e4/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz