[Talk-cz] openstreetmap.cz nejede
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Středa Červen 22 12:24:56 UTC 2016
Viz: https://github.com/osmcz/osmcz/issues/129
A vyřešit by to mělo toto: https://github.com/osmcz/osmcz/issues/129#
issuecomment-225092543
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Martin Hejna <martin na ttkd.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 22. 6. 2016 14:19:28
Předmět: [Talk-cz] openstreetmap.cz nejede
"Ahoj
Tak jsem se chtel podivat a
openstreetmap.cz nejede.
The openstreetmap.cz page isn’t working
openstreetmap.cz redirected you too many times.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
Uz asi 2 hodiny.
Nevim kdo to spravuje, ale mohl by se na to nekdo podivat?
Martin Hejna
On Wed, Jun 22, 2016 at 11:32:17AM +0200, Marián Kyral wrote:
> Ahoj,
> možná si již někteří všimli, že se na openstreetmap.cz nově zobrazují
fotky
> "rozcestníků" s tagem infotabule odlišnou ikonkou.
>
> [cid]
>
> Funguje to tak, že infotabule mají vlastní ikonu, vše ostatní má standarní
> ikonu rozcestníku.
>
> Jaké další tagy by se takto měly rozlišit? Napadají mně například cyklo
> rozcestníky (ale jsou i rozcestníky, kde jsou jak pěší, tak cyklo trasy),
nebo
> "rozmazané" či jinak nekvalitní fotky.
>
> Marián
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20160622/59f63e50/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz