[Talk-cz] Mapovani turistickych tras - prazdne ctverce
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Úterý Květen 31 20:36:06 UTC 2016
omluva, samozrejme jsem myslel Done
vop
---------- Původní zpráva ----------
Od: Miroslav Suchý <miroslav na suchy.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 31. 5. 2016 20:58:43
Předmět: Re: [Talk-cz] Mapovani turistickych tras - prazdne ctverce
"Dne 31.5.2016 v 19:25 Petr Vozdecký napsal(a):
> Ve zvalidovanych ctvercich jsou chyby zrejme casto uz na pohled.
Myslis ve ctvercich oznacenych jako Done? To souhlasim. Ale ve
zvalidovanych (stav Validate) jsem nenasel (tusim) problem ani jednou.
Mirek
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20160531/b7766608/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz