[Talk-cz] JOSM 11148 nezobrazuje polygony LPIS
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Říjen 20 14:32:20 UTC 2016
Tak mělo by být opraveno. Problém byl v definici používaných vrstev. Dle
všeho vrstva LPIS_FB4_KOD nově vrací opravdu jen kód. Musel jsem přidat i
LPIS_FB4.
Kdy se to projeví v JOSM netuším, možná stačí jen restartovat JOSM. Seznam
vrstev se myslím při startu stahuje.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 20. 10. 2016 16:00:20
Předmět: Re: [Talk-cz] JOSM 11148 nezobrazuje polygony LPIS
"
Top bude zase nějaký problém u nich. Na http://ruian.poloha.net/ mi ta LPIS
vrstva taky nezobrazí obrys. Jen číslo.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 20. 10. 2016 15:55:49
Předmět: Re: [Talk-cz] JOSM 11148 nezobrazuje polygony LPIS
"
no poprvé jsem to zjistil u verze 11104, tak jsem nejprve zkusil
aktualizovat JOSM
Pražák
---------- Původní zpráva ----------
Od: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 20. 10. 2016 15:40:22
Předmět: Re: [Talk-cz] JOSM 11148 nezobrazuje polygony LPIS
"
Netuším. Buď něco změnili nebo to je jen nějaká dočasná chyba. Musím na to
večer kouknout.
Náhodou nezkoušel jsi starší verzi JOSM?
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
Komu: talk-cz na openstreetmap.org
Datum: 20. 10. 2016 15:29:38
Předmět: [Talk-cz] JOSM 11148 nezobrazuje polygony LPIS
"
Donedávna se mi při volbě podkladové vrstvy LPIS v JOSM zobrazovaly linie
polygonů LPIS včetně příslušných identifikačních čísel. Dnes se však
nezobrazují linie polygonů, ale pouze příslušná identifikační čísla.
Co se změnilo a lze linie polygonů LPIS znovu zobrazit
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20161020/8ccc99ad/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz