[Talk-cz] Čištění landuse=farm
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Středa Duben 26 20:36:35 UTC 2017
Ahoj,
možná jste zaregistrovali v minulém weeklyosm (a bude v tom dalším ;-) ), že
se tag landuse=farm již nebude vykreslovat. Takže je nejvyšší čas jej
převést na
landuse(https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:landuse)=farmland
(https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:landuse%3Dfarmland) nebo landuse
(https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:landuse)=farmyard
(https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Tag:landuse%3Dfarmyard).
Koukal jsem na ČR a tenhle tag se tu stále vyskytuje v docela dost
případech. Hlavně v Čechách.
Overpass turbo query: http://overpass-turbo.eu/s/oDZ
Co jsem tak koukal, tak to jsou jak statky, tak i pole, případně fragmenty
po importu lpis. Bylo by tedy dobré to všechno projet a opravit.
A co čert nechtěl, stačily tři kliky a narazil jsem na tuhle perlu:
Zdeňku "Petře" Pražáku - to se nemůžeš při tom klikání koukat, co je v
okolí? Jak jsi ti tam mohl nechat? :-D
Marián
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170426/312eab77/attachment.html>
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: [žádný popis není k dispozici]
Type: image/png
Size: 78705 bytes
Desc: [žádný popis není k dispozici]
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170426/312eab77/attachment.png>
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: [žádný popis není k dispozici]
Type: image/png
Size: 77140 bytes
Desc: [žádný popis není k dispozici]
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170426/312eab77/attachment-0001.png>
Další informace o konferenci talk-cz