[Talk-cz] nefunkční odkaz pro editaci v JOSM
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Úterý Leden 31 11:00:20 UTC 2017
Aha. Tohle je jiná vrstva. To leccos vysvětluje :-D
Možná by se hodilo nějaké tlačítko nahoru do menu, které by fungovalo stejně
jako to na osm.org.
Nicméně pokud ti to nefunguje z osm.org, tak asi bude něco v nastavení tvého
prostředí. Jaký máš systém a prohlížeč?
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 31. 1. 2017 11:49:32
Předmět: Re: [Talk-cz] nefunkční odkaz pro editaci v JOSM
"upřesňuji postup
na stránce http://rawgit.com/osmcz/osmcz/master/index.html#map=16/50.0785/
15.6355&layers=KG mám zvoleny vrstvy turistické trasy ČR, foto rozcestníků,
Chybné rozcestníky.
Zvolím si v OSM chybějící rozcestník, např rozcestník PA060, rozkliknu ikonu
rozcestníku, kliknu na upravit, otevře se stránka https://api.openstreetmap.
cz/table/id/10988 , v tabulce zvolím osm.org(http://osm.org), otevře se mi
openstreetmap, zvolím upravit pomocí JOSM a objeví se mi hláška ujistěte se,
zda JOSM běží a zda je zapnuto dálkové ovládání.
tebou odkazovaná bublina se mi u tohoto rozcestníku neobjevuje
JOSM mám otevřeno
Co dělám špatně
Pražák
---------- Původní zpráva ----------
Od: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 31. 1. 2017 11:35:07
Předmět: Re: [Talk-cz] nefunkční odkaz pro editaci v JOSM
"Ahoj,
jednak tohle asi nemá moc společného s Leaflet, takže jsem si dovolil změnit
předmět a druhak jsem nepochopil co přesně děláš.
Otevřeš si tuto bublinu a tam klikneš na "OSM.org" - kde ti pak nefunguje
tlačítko "Upravit ... v JOSM"?
To tlačítko "JOSM/Merkaartor" jsi zkoušel? To by totiž mělo dělat totéž.
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 31. 1. 2017 9:56:42
Předmět: Re: [Talk-cz] osmcz: aktivní vrstva na Leaflet 1.x
"na uvedeném sloupci se mi JOSM otevře
Pražák
---------- Původní zpráva ----------
Od: Tom Ka <tomas.kasparek na gmail.com>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 31. 1. 2017 9:40:53
Předmět: Re: [Talk-cz] osmcz: aktivní vrstva na Leaflet 1.x
"
Nevim, ale dela mi to taky, stejne tak primo tlacitko upravit na osmap.com
(http://osmap.com) pri editaci existujiciho rozcestniku. Kdyz zkusis odkaz
napr. http://osm.fit.vutbr.cz/OsmHiCheck/gp/?cor
(http://osm.fit.vutbr.cz/OsmHiCheck/gp/?cor) - na druhem sloupci na
souradnicich, tak to ti funguje?
Bye
Dne 31. ledna 2017 8:34 Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz
(mailto:ZPrazak na seznam.cz)> napsal(a):
"
chtěl jsem do OSM doplnit několik rozcestníků, které jsem v minulosti
nafotografoval.
Postupuji následovně:
Zvolím chybějící rozcestník, např rozcestník PA060, kliknu na upravit, v
tabulce zvolím osm.org(http://osm.org), otevře se mi openstreetmap, zvolím
upravit pomocí JOSM a objeví se mi hláška ujistěte se, zda JOSM běží a zda
je zapnuto dálkové ovládání. JOSM mám otevřeno
Co dělám špatně
Pražák
"
""_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170131/1ca7b6e5/attachment.html>
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: [žádný popis není k dispozici]
Type: image/png
Size: 67598 bytes
Desc: [žádný popis není k dispozici]
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170131/1ca7b6e5/attachment.png>
Další informace o konferenci talk-cz