[Talk-cz] Fwd: úprava mapy
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Pátek Červenec 7 18:20:25 UTC 2017
A koukám, že je tam access=permissive a přidal to tam zřejmě nějaký
kolega z DE.
https://www.openstreetmap.org/way/97297158
Marián
Dne 7.7.2017 v 20:16 Marián Kyral napsal(a):
> Ne, je to mapbox vrstva.
>
> https://openstreetmap.cz/#map=18/51.03309/14.45088&layers=x
>
> Podle mně by access=private mělo stačit. Případně, pokud ta je nějaká
> závora/brána, tak ji taky přidat.
>
> Marián
>
> Dne 7.7.2017 v 20:00 Jan Martinec napsal(a):
>> Upravím to jako access=private, to by mělo stačit, ne? Mazat
>> existující cestu, protože se majiteli nelíbí zmínka o její existenci,
>> už mi přijde moc. (Teda pokud to najdu - není to výřez z Mapy.cz?)
>>
>> Zdar,
>> HPM
>>
>> Dne 7. 7. 2017 19:54 napsal uživatel "Pavel Zbytovský"
>> <zbytovsky na gmail.com <mailto:zbytovsky na gmail.com>>:
>>
>> Dobrý den,
>>
>> přeposílám zprávu do konference OpenStreetMap, nemám teď možnost
>> se tomu věnovat.
>>
>> Můžete prosím někdo panu Karlovi odpovědět?
>>
>> Díky
>> PZ.
>>
>> ---------- Forwarded message ---------
>> From: Ivo Karel <karel.ivo na gmail.com <mailto:karel.ivo na gmail.com>>
>> Date: Tue, Jul 4, 2017 at 8:31 PM
>> Subject: úprava mapy
>> To: <zbytovsky na gmail.com <mailto:zbytovsky na gmail.com>>
>>
>>
>> Dobrý den,
>> obracím se na vás s žádostí o úpravu mapy. Ve vašich mapových
>> podkladech je uvedena cesta přes náš pozemek, pohyb osob zde ale
>> není vítán a tak by jsme byli rádi aby uvedená cesta byla
>> vymazána. Nejedná se o žádnou veřejnou cestu ani komunikaci,
>> ale jen soukromou cestu v rámci naší nemovitosti. Pozemek je
>> označen cedulemi PRIVAT - soukromý pozemek. Do žádné mapy jsme jí
>> nikdy nevložili a tak by jsme byli rádi aby zmizela z vašich
>> podkladů a zbytečně k nám nezaváděla nezvané návštěvníky kteří
>> jsou nakonec se zlou vykázáni. Doufám že mi rozumíte. Nevím jakým
>> způsobem chcete označit lokalitu o kterou mi jde, ale zasílám vám
>> výřez mapy na které jsou červeně uvedené cesty které si nepřejeme
>> aby byly uvedeny ve veřejných mapách.
>> Pokud potřebujete lokalitu lépe upřesnit tak se ozvěte.
>> Děkuji za nápravu a informaci o jejím provedení.
>> s pozdravem Ivo Karel
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>> <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
>>
>>
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170707/48aa70c4/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz