[Talk-cz] Dlouhá stoka a pěšina kolem ní
Zdeněk Pražák
ZPrazak na seznam.cz
Středa Červenec 12 07:00:33 UTC 2017
---------- Původní e-mail ----------
Od: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 11. 7. 2017 14:51:46
Předmět: Re: [Talk-cz] Dlouhá stoka a pěšina kolem ní
"
---------- Původní e-mail ----------
Od: Zdeněk Pražák <zprazak na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 11. 7. 2017 14:42:01
Předmět: Re: [Talk-cz] Dlouhá stoka a pěšina kolem ní
"
pokud se týká popisu změn tak nevím jak to mám zajistit, aby se mi popis
změn neopoždoval o jednu změnu - vypozoroval jsem zatím, že to josm dělá v
případě, kdy si sadu změn otevřu z openstreetmap.org
(http://openstreetmap.org), případně z openstreetmap.cz
(http://openstreetmap.cz).
Pokud si však sadu změn v josm otevřu přes taskman, tak se pojmenuje
správně.
Nevím proč se josm takto rozdílně v těchto případech chová.
"
Tak já třeba toto nedělám. Vždy otevřu JOSM, tam se mi otevře mapa, došoupám
se na místo, kde chci editovat a natáhnu data. Dálkové ovládání používám
minimálně a nevím o tom, že by se mi sady změn nějak špatně pojmenovávaly.
"
tak další poznatky - potvrzuji, že při stažení dat přímo z josm se sada
pojmenuje správně
"
Můžeš zkusit zazálohovat aktuální profil a vytvořit si nový. Možná je nějaký
problém s konfigurací."
jak mám profil zálohovat a vytvořit nový
"
Marián
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170712/135fe7c7/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz