[Talk-cz] WeeklyOSM CZ 344
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Úterý Březen 7 09:40:10 UTC 2017
---------- Původní e-mail ----------
Od: Pavel Machek <pavel na ucw.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 7. 3. 2017 10:35:43
Předmět: Re: [Talk-cz] WeeklyOSM CZ 344
"Ahoj!
> Ahoj, je dostupné vydání 344 týdeníku WeeklyOSM:
>
> http://www.weeklyosm.eu/cz/archives/8772
>
> * Nová verze osmap.cz.
> * Validátor adres JOSM.
> * Chybné polygony v Maproulette.
> * Data o mýtném v OSM?
> * Překlady JOSM.
> * Nový AI import Facebooku.
> * Příspěvky pro SotM 2017.
> * Portál výškových dat.
> * Zobrazení smazaných dat.
>
> Pěkné počtení ...
Funguji vam ty statistiky cest?
https://osmstats.stevecoast.com/dashboard/cz/total Me to ukazuje samy
nuly (pro CR, Nemecko funguje).
"
Taky mi to pro ČR nefunguje
Marián
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170307/7d5c0d5e/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz