[Talk-cz] OsmAnd - prosim o radu
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Čtvrtek Březen 16 05:48:05 UTC 2017
Ahoj,
jo, to je pravda, mám to v angličtině. Zkusím. Nastavit Jazyk mapy by nestačilo?
Ale trochu jsem kecal, myslel jsem, že mám tu mapu staženou Česka staženou,
ale byla to Přehledová mapa světa. A teď nevím, jak se na ní sakra přepnout zpátky,
páč už mi zobrazuje jen tu českou. Grrr....
Díky za radu i Jožkovi,
Dalibor
From: Jan Martinec [mailto:jan na martinec.name]
Sent: Thursday, March 16, 2017 6:38 AM
To: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Subject: Re: [Talk-cz] OsmAnd - prosim o radu
Ahoj,
Skoro bych řekl, že tam máš defaultní jazyk angličtinu (explicitně nebo z nastavení telefonu), zkus si to v nastaveních OsmAndu přehodit ba češtinu - to by mohlo pomoct.
Zdar,
Honza Piškvor Martinec
Dne 16. 3. 2017 5:35 napsal uživatel "Dalibor Jelínek" <dalibor na dalibor.cz <mailto:dalibor na dalibor.cz> >:
Čau,
můj nový androidový telefon má konečně nějakou volnou úložnou kapacitu, tak jsem chtěl zkusit si pohrát s OsmAnd.
Bohužel jsem jako úplnej zelenáč narazil hned na začátku na problém, který nevím, jak vyřešit.
Stáhnul jsem si mapu Česka, tu větší, kde by měly být i jiné věci než ulice.
Bohužel vypadá děsivě, viz screenshot (snad do mailing listu projde).
Ulice jsou nazvaný směsicí ruských a německých jmen, jako by se o nás přetahovaly dvě okupační armády najednou.
Navíc některé začínají a končí zničehonic. Nevíte, co s tím? Nějaké rady, kde vzít mapy do OsmAnd, které by vypadaly
trochu k světu?
Předem díky za odpověď.
Dalibor
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170316/2dd5b650/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz