[Talk-cz] WeeklyOSM CZ 348
Jan Macura
macurajan na gmail.com
Středa Březen 29 17:07:37 UTC 2017
Ahoj,
2017-03-29 14:55 GMT+02:00 Jan Dudík <jan.dudik na gmail.com>:
> Data v KN sice jsou, ale leckdy se o jejich platnosti dá s úspěchem
> pochybovat - dráty procházející panelákem apod.
>
To se s úspěchem dá dost obecně o mapách KN.. :-)
2017-03-29 16:04 GMT+02:00 r00t <r00t na r00t.cz>:
> KM opravdu moc dobry zdroj neni, vedeni VN je v nem jenom nekde a zda se
> ze jde
> o starsi, neaktualizovana data. Casto v mistech nove vystavby bylo vedeni
> nahrazeno kabelem v zemi a sloupy zruseny, ale v KM stale je. Taky tam
> casto
> chybi ruzne male odbocky k transformatorum atd.
>
Pár vedení VVN jsem z katastrální mapy obkresloval a na problém jsem
nenarazil (kontrolováno zběžně v terénu, resp. podle ortofota). Dokázali
byste pánové odhadnout chybovost zanesení el. vedení v KM?
Nevím, jak poctivě pracuje s GISem ČEPS, ale nedělal bych si iluze, že ČEZ
má o svých kabelech nějaký zásadní přehled ;-)
H.
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170329/100a4b0f/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz