[Talk-cz] Export
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Květen 25 17:01:09 UTC 2017
Ahoj,
exportovat do OSM se nedá. Maximálně tak importovat. Ale to není vůbec
jednoduché. Po letech zkušeností se špatnými importy se musíš hodně snažit,
abys mohl něco naimportovat. V prvé řadě je třeba mít kvalitní zdrojová data
s vyhovující licencí. Pak musíš navrhnout způsob importu, prodiskutovat to
tady a následně na hlavním importním mailistu. A teprve poté, co se
vypořádáš s námitkami, budeš moci začít s importem.
Je to běh na dlouhou trať.
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: Marek <polakmarek na centrum.cz>
Komu: talk-cz na openstreetmap.org
Datum: 25. 5. 2017 18:15:38
Předmět: [Talk-cz] Export
"Dají se nějak exportovat budovy do openstreetmap, nebo je musím zakreslovat
ručně?
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20170525/f3b238c7/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz