[Talk-cz] Jak zadám přesné souřadnice (WGS-84 nebo S-JTSK)
<0174
v0174 na v0174.net
Úterý Listopad 7 19:57:23 UTC 2017
Ahoj,
pokud používáš iD, tak to zřejmě nejde:
https://help.openstreetmap.org/questions/45846/coordinates-when-editing-in-osm-using-id-editor
Nicméně v Potlatchi jdou alespoň souřadnice zobrazit: Možnosti -> Show
mouse latitude/longitude.
Nicméně doporučuju používat JOSM, tam se dají body importovat: More
tools -> Lat Lon tool.
Vojta
Dne 7. 11. 2017 v 14:27 Michal Poupa napsal(a):
> Dobrý den,
> mám dotaz jak zadám pomníku např.
>
> https://www.openstreetmap.org/edit#map=19/50.08475/12.44922
>
> přesné souřadnice když je vím (S-JTSK nebo WGS-84) ? Používám webový
> Editor.
>
> Michal
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20171107/a3a5a16f/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz