[Talk-cz] Silnice I/10 v Praze?
Jan Martinec
jan na martinec.name
Středa Říjen 11 15:31:32 UTC 2017
On 10/11/2017 05:23 PM, majka wrote:
> Koukám na stránky ŘSD <https://geoportal.rsd.cz/webappbuilder/apps/7/>,
> a vypadá to, že je to v OSM dobře.
>
> 2017-10-11 17:09 GMT+02:00 Jan Martinec <jan na martinec.name
> <mailto:jan na martinec.name>>:
>
> Ahoj,
>
> podle OSM vede Prahou silnice I/10.
> https://www.openstreetmap.org/#map=15/50.1142/14.5698
> <https://www.openstreetmap.org/#map=15/50.1142/14.5698>
> Dvakrát, paralelně. Jednou od sjezdu z dálnice D10, jako Novopacká,
> a podruhé v pokračování II/611, jako Chlumecká.
>
> Aby to bylo ještě veselejší, tak podle ŘSD vede I/10 pouze z Turnova
> do Polska, a v Praze ji neeviduje vůbec.
>
> Máme nějaký autoritativní zdroj, nebo je to obojí blud a patří ten
> ref smazat? Podle Mapillary to jako I/10 značený taky není...
>
> Zdar,
> Honza "Piškvor" Martinec
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Aha, to vypadá autoritativně sdostatek.
Koukám, že v týhle mapě je to značený jako "10" a "10M" - zkusím to
dohledat z nějakýho licenčně kompatibilního zdroje, nebo to holt odložím
na pozdější terénní průzkum.
Díky,
HPM
Další informace o konferenci talk-cz