[Talk-cz] Nominatim - kraj v samostatném elementu
Michal Červenka
micek na centrum.cz
Úterý Září 12 08:14:18 UTC 2017
Ahoj,
chci se zeptat, zda někdo neví, jak ve výsledcích reverzního hledání z Nominatim dostat kraj v ČR do samostatného elementu.
Například pro následující dotaz: http://nominatim.openstreetmap.org/reverse?format=json&lat=49.0820292&lon=16.4119436&zoom=10&addressdetails=1&accept-language=cs
Ve výsledku je kraj uveden v elementu display_name:
"display_name": "Moravské Bránice, okres Brno-venkov, Jihomoravský kraj, Jihovýchod, Česko",
ale v rozpadu adresy už uveden není:
"address": {
"city": "Moravské Bránice",
"county": "okres Brno-venkov",
"state": "Jihovýchod",
"country": "Česko",
"country_code": "cz"
}
Zkoušel jsem různé nastavení a kombinace parametrů zoom, addressdetails, extratags, namedetails ... ale nikdy se mi nepodařilo dostat kraj do samostatného elementu.
Přitom HTML formát výsledků (http://nominatim.openstreetmap.org/reverse.php?format=html&lat=49.0820292&lon=16.4119436&zoom=10) odkazuje na detail lokace (http://nominatim.openstreetmap.org/details.php?place_id=172532382), kde kraj v rozpadu adresy uveden je.
Díky,
M.Č.
Další informace o konferenci talk-cz