[Talk-cz] Ostrovy v rybníce
Jan Sten Adámek
sten na adamek.online
Sobota Duben 21 19:58:21 UTC 2018
Tagy natural=water, water=pond ap. jsou na vnější cestě, ne na tom
multipolygonu.
Dne 21. dubna 2018 21:54:48 Václav Kroupar <vkvkvk na post.cz> napsal:
V Zámeckém rybníce jsou 2 ostrovy
https://www.openstreetmap.org/#map=18/50.51200/13.44393
V editačním režimu je vidím, ale na vyrenderované mapě ne. Co jsem udělal
špatně?
Vytvořil jsem multipokygon "Zámecký rybník" ve kterém je rybník jako outer
a oba ostrůvky jako inner. Na školení jsem nabyl dojmu, že by to mělo fungovat.
Stejný problém je s rybníkem
https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.48091/13.43172 Zde jsem nic
neopravoval a ostrov se též nevyskytuje.
Díky Vašek
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180421/479bbe53/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz