[Talk-cz] dotaz k traceru LPIS
Zdeněk Pražák
ZPrazak na seznam.cz
Čtvrtek Srpen 23 07:42:24 UTC 2018
no ono je to různé,
jak jsem vypozoroval tak některé dlaždice LPIS se zobrazí a o kus vedle se
opět objeví na obrazovce hláška, že v požadovaném rozlišení nejsou dlaždice
k disposici, ale při kliknutí na pole se pole natrasuje
---------- Původní e-mail ----------
Od: Jan Martinec <jan na martinec.name>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 23. 8. 2018 9:31:00
Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz k traceru LPIS
"
Ahoj,
Funguje to v nějaké předchozí verzi?
Jinak tahle chyba je z neplatného/neznámého SSL certifikátu (Java má svoji
vlastní sadu) - v prohlížečích ty dlaždice jsou vidět?
Zdar,
Honza "Piškvor" Martinec
Dne čt 23. 8. 2018 9:07 uživatel majka <majka.zem+talk na gmail.com
(mailto:majka.zem%2Btalk na gmail.com)> napsal:
"
On Thu, 23 Aug 2018 at 08:21, Zdeněk Pražák <zprazak na seznam.cz
(mailto:zprazak na seznam.cz)> wrote:
"
no tak bohužel opětovné otevření LPIS vrstvy nepomohlo, chová se pořád
stejně
"
Je třeba hledat problém na straně JOSM, ne na straně pluginu. Ta zobrazovaná
vrstva nemá v podstatě s pluginem co dělat.
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org(mailto:Talk-cz na openstreetmap.org)
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)
https://openstreetmap.cz/talkcz(https://openstreetmap.cz/talkcz)
"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180823/f03b1ce7/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz