[Talk-cz] amenity=college vs. amenity=school
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Pátek Červenec 6 15:22:43 UTC 2018
Dne 6.7.2018 v 16:35 Jan Macura napsal(a):
>
>
> 2018-07-04 8:01 GMT+02:00 Ha Noj <ehanoj na gmail.com
> <mailto:ehanoj na gmail.com>>:
>
> Navíc často jedna instituce
> má více stupňů vzdělávání (MS+ZS, ZS+SS, VS+VOS).
>
>
> Hádám, že správné řešení by bylo uvést potom oba tagy, např.
> amenity=kindergarten;school pro MŠ+ZŠ, atp., ne? Chtěli bychom-li být
> důslední.
Což většina rendererů vesele ignoruje a nezobrazí raději nic. Takže to
skončí tím, že se to stejně rozdělí na dva objekty. Většinou označím
plochu jako školu a na správné místo pak přidám bod otagovaný jako školka.
Marián
>
> H.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180706/930fb1de/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz