[Talk-cz] Praha - nove budovy za Masarykovym nadrazim
Jan Martinec
jan na martinec.name
Pondělí Červen 11 15:57:51 UTC 2018
On 06/11/18 17:46, Jirka Sedláček wrote:
> Ahoj,
> jsou tam budovy R1-R5 (z prvního changesetu zmíněného ve vlákně
> - https://www.openstreetmap.org/changeset/59589463 ).
>
> O dalších nevím, nicméně - ta lávka, to bych řekl že fakt ne.
>
> J.
Hmm, koukám, že tlastovka tam vyrobil/a řadu pozoruhodných fikčních
změn. No, podívám se po cestě, a přinejhorším budu revertovat...
HPM
>
> --
> Jirka Sedláček
>
> Dne 11. června 2018 v 17:41:19, Jan Martinec (jan na martinec.name
> <mailto:jan na martinec.name>) napsal/a:
>
>> On 06/11/18 17:25, Jirka Sedláček wrote:
>> > Ahoj,
>> > byl jsem tam náhodou v pátek, už to tam stojí a funguje.
>> >
>> > J.
>> >
>> > --
>> > Jirka Sedláček
>>
>> Ahoj,
>>
>> i ta lávka? o_O To zní velmi nepravděpodobně...
>>
>> >
>> > Dne 11. června 2018 v 17:08:58, Mikoláš Štrajt (strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>
>> > <mailto:strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>>) napsal/a:
>> >
>> >> Zdar,
>> >> půjdu to tam cestou z práce omrknout, jestli tam to Majkou zmíněné
>> >> tržiště už v reálu existuje.
>> >>
>> >> Nicméně třeba tahle lávka tam zcela určitě není -
>> >> https://www.openstreetmap.org/way/594320499 - a to ani ve stádiu
>> >> proposed=cycleway.
>> >>
>> >> --
>> >> Severák
>> Proposed je - nebo spíš teda bych řekl "je v metropolitním plánu, a OSM
>> nemá tag promised=footway" ;o)
>>
>> Zdar,
>> HPM
>>
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>> https://openstreetmap.cz/talkcz
Další informace o konferenci talk-cz