[Talk-cz] Praha - nove budovy za Masarykovym nadrazim
Jan Martinec
jan na martinec.name
Úterý Červen 12 21:56:56 UTC 2018
Ahoj, tak jsem to včera porevertoval, leč autor je zjevně prušánec, byť
v dobré víře - dneska tam vyrašila nějaká další cesta, napojená údajně
na tunel metra. Nesmysl jsem zrevertoval, napsal jsem mu SZ s nabídkou
pomoci, uvidíme.
Zdar,
HPM
On 06/11/18 18:31, Jan Martinec wrote:
> Report z místa: "to stojí a funguje" je sada několika kontejnerů v rohu
> ulice Na Florenci , plus jedna základová jáma jak hovado - rozhodně ne
> to, co je v mapě, to je čistá fikce. Večer upravím.
>
> Zdar,
> HPM
>
> Dne po 11. 6. 2018 17:58 uživatel Jan Martinec <jan na martinec.name
> <mailto:jan na martinec.name>> napsal:
>
> On 06/11/18 17:46, Jirka Sedláček wrote:
> > Ahoj,
> > jsou tam budovy R1-R5 (z prvního changesetu zmíněného ve vlákně
> > - https://www.openstreetmap.org/changeset/59589463 ).
> >
> > O dalších nevím, nicméně - ta lávka, to bych řekl že fakt ne.
> >
> > J.
>
> Hmm, koukám, že tlastovka tam vyrobil/a řadu pozoruhodných fikčních
> změn. No, podívám se po cestě, a přinejhorším budu revertovat...
>
> HPM
> >
> > --
> > Jirka Sedláček
> >
> > Dne 11. června 2018 v 17:41:19, Jan Martinec (jan na martinec.name
> <mailto:jan na martinec.name>
> > <mailto:jan na martinec.name <mailto:jan na martinec.name>>) napsal/a:
> >
> >> On 06/11/18 17:25, Jirka Sedláček wrote:
> >> > Ahoj,
> >> > byl jsem tam náhodou v pátek, už to tam stojí a funguje.
> >> >
> >> > J.
> >> >
> >> > --
> >> > Jirka Sedláček
> >>
> >> Ahoj,
> >>
> >> i ta lávka? o_O To zní velmi nepravděpodobně...
> >>
> >> >
> >> > Dne 11. června 2018 v 17:08:58, Mikoláš Štrajt
> (strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>
> <mailto:strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>>
> >> > <mailto:strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>
> <mailto:strajt9 na seznam.cz <mailto:strajt9 na seznam.cz>>>) napsal/a:
> >> >
> >> >> Zdar,
> >> >> půjdu to tam cestou z práce omrknout, jestli tam to Majkou zmíněné
> >> >> tržiště už v reálu existuje.
> >> >>
> >> >> Nicméně třeba tahle lávka tam zcela určitě není -
> >> >> https://www.openstreetmap.org/way/594320499 - a to ani ve stádiu
> >> >> proposed=cycleway.
> >> >>
> >> >> --
> >> >> Severák
> >> Proposed je - nebo spíš teda bych řekl "je v metropolitním plánu,
> a OSM
> >> nemá tag promised=footway" ;o)
> >>
> >> Zdar,
> >> HPM
> >>
> >>
> >> _______________________________________________
> >> Talk-cz mailing list
> >> Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>
> <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org <mailto:Talk-cz na openstreetmap.org>>
> >> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> >> https://openstreetmap.cz/talkcz
>
Další informace o konferenci talk-cz