[Talk-cz] Neexistující rozcestník?
Miroslav Suchy
miroslav na suchy.cz
Pondělí Červen 25 11:11:22 UTC 2018
Dne 25.6.2018 v 07:18 Marián Kyral napsal(a):
>
> ---------- Původní e-mail ----------
> Od: majka <majka.zem+talk na gmail.com>
> Komu: talk-cz na openstreetmap.org
> Datum: 24. 6. 2018 22:07:37
> Předmět: [Talk-cz] Neexistující rozcestník?
>
>
> Ahoj všem,
> o víkendu jsem byla v Novohradských horách, a narazila jsem na následující:
> Podle OSM by u Nových Hradů měl existovat rozcestník Městský mlýn, ale nenašla jsem ho ani na místě, ani na
> stránkách KČT.
>
> Dá se zjistit, jestli/kdy to tam bylo změněné? Našla jsem, že se loni dokončila rekonstrukce trvající 5 let, ale
> rozcestník je v datech cca 2 roky. Jedná se o Zevlův mlýn, u KČT není ani takhle.
>
>
> Co takhle zkusit se zeptat v KČT? Případně by Gorn mohl vědět.
Pokud neni v mapy.cz, tak byl asi odstranen. V takovem pripade smazat u nas.
Pokud je na mapy.cz, ale v realu neni, tak se ptam na:
http://www.turistickeznaceni.cz/
A tam to zpravidla velmi rychle vyjasni.
Mirek
Další informace o konferenci talk-cz