[Talk-cz] Neexistující rozcestník?
xkomczax na centrum.cz
xkomczax na centrum.cz
Úterý Červen 26 08:40:02 UTC 2018
Někdo použil data, která posbíral dříve?
Například já jsem mezi roky 2015-2017 nemohl přispívat do OSM (neboť
jsem měl ve smlouvě zakázáno jakkoliv pracovat pro konkurenci, do které
se počítalo i OSM), takže mám v plánu až jednou bude čas vzít fotky a
GPS trasy z té doby a podle nich upravit OSM (s rizikem, že některé věci
mohou být obsolete).
Jirka Komárek
On 25.6.2018 15:01, majka wrote:
> Tak mám odpověď z KČT:
>
> TIM bylo zřízenov r. 1998 když k dosavadní modré trase do Šejb přibyla
> nově červená trasa do Č. Velenic a trasy se zde rozcházely. V r. 2006
> byla ale modrá trasa vedená výlučně po asfaltu zrušena, tím se stalo
> toto TIM nadbytečným (pouze 1 km od TIM Nové Hrady bus) a bylo zrušeno.
> V letošním roce bylo cca 1 km odtud ve směru Č. Velenice zřízeno na
> nově vyznačené odbočce k přírodnímu hraničnímu kameni nové TIM -
> Hraniční kámen rozc.
>
> --
> Už jsem vymazala.
> Jen mi není jasné, jak se nám ten rozcestník v lednu 2016 dostal do dat.
>
> Majka
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20180626/548a59d8/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz