[Talk-cz] chybicka v Africe
xkomczax na centrum.cz
xkomczax na centrum.cz
Sobota Listopad 24 10:02:53 UTC 2018
A odpovím si sám: pokud nedošlo k novému vývoji, tak ne:
http://northafricapost.com/24537-popular-demands-put-pressure-on-algeria-to-open-borders-with-morocco.html
(hranice mezi Alžírskem a Marokem jsou uzavřeny od roku 1994 (!!!))
Takže se nejedná o chybu v OSM, ale ta chyba je v realitě...
On 24. 11. 18 10:58, xkomczax na centrum.cz wrote:
>
> Ahoj,
>
>
> řekl bych, že je to kvůli tomuto node:
> https://www.openstreetmap.org/node/3103257716 s access=no. Jestli je
> to chyba nevím, je tam tag: "designation=border closed permamently"
> (divný tag, ale chápu co tím chtěl autor říct). Je to tam už tři roky
> a tady od počítače těžko zjistím, jestli už to otevřeli...
>
>
> Jirka Komárek
>
> On 24. 11. 18 10:50, Petr Vozdecký wrote:
>> Ahoj,
>> muzete se prosim nekdo juknout na pricinu chyby v routovani?
>> Predpokladam, ze chyba bude v OSM... :(
>> staci porovnat tyto routingy:
>> https://mapy.cz/s/3eoMW
>> https://mapy.cz/s/3eoNO
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>> https://openstreetmap.cz/talkcz
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20181124/434ce3fd/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz