[talk-cz] OsmHiCheck - silnicni znaceni vs rozcestniky
Zdeněk Pražák
ZPrazak na seznam.cz
Úterý Duben 2 16:12:24 UTC 2019
Souhlasím s návrhem Majky
Bylo by to možné nějak hromadně v OSM opravit?
Pražák
---------- Původní e-mail ----------
Od: majka <majka.zem+talk na gmail.com>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 26. 3. 2019 12:48:09
Předmět: Re: [talk-cz] OsmHiCheck - silnicni znaceni vs rozcestniky
"
Což takhle na to použít tourist=information + information=route_marker
(https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Cs:Key:information) ? Považovala bych
to za vhodnější než rozcestník, a fakticky by to odpovídalo. Rozcestník pak
případně nechat jen na opravdové silniční rozcestníky - tj. tam, kde se dělí
trasy, třeba tohle(https://osm.fit.vutbr.cz/fody/files/9223.jpg). Posouvat
to do dopravního značení komplet se mi nezdá, mazat to taky podle mě není
ono.
Majka
On Tue, 26 Mar 2019 at 11:34, Tom Ka <tomas.kasparek na gmail.com
(mailto:tomas.kasparek na gmail.com)> wrote:
"... preznacit jinak nez rozcestnik (ale moc netusim
jak).
...
Pripadne jine napady?
"
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190402/512013be/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz