[talk-cz] highway=construction/proposed v relaci
xkomczax na centrum.cz
xkomczax na centrum.cz
Úterý Duben 9 09:50:44 UTC 2019
Chyby spojené s vykreslováním v OSM default stylu hlásit sem:
https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues
On 09. 04. 19 11:12, <0174 wrote:
> Omlouvám se za spam, občas se vyplatí dřív myslet, než psát...
> Je to opravdu mapnik z openstreetmap.org <http://openstreetmap.org>. Viz:
> https://www.openstreetmap.org/#map=11/48.6812/14.4347
> A už se to renderuje i na nejnižším zoomu:
> https://www.openstreetmap.org/#map=19/48.64528/14.45417
>
> Vojta
>
> út 9. 4. 2019 v 10:55 odesílatel Tom Ka <tomas.kasparek na gmail.com
> <mailto:tomas.kasparek na gmail.com>> napsal:
>
> ahoj, ktery styl na osm.cz <http://osm.cz>?
>
> út 9. 4. 2019 v 10:54 odesílatel <0174 <V0174 na v0174.net
> <mailto:V0174 na v0174.net>> napsal:
> >
> > Ah, sorry, teď koukám, že to bylo openstreetmap.cz
> <http://openstreetmap.cz>, ne .org... Beru zpět. V default stylu
> na openstreetmap.org <http://openstreetmap.org> se to renderuje dobře.
> >
> > Vojta
> >
> > út 9. 4. 2019 v 10:49 odesílatel <0174 <V0174 na v0174.net
> <mailto:V0174 na v0174.net>> napsal:
> >>
> >> Ahoj,
> >> docela mě to zaujalo, tak jsem prohledal Wiki, tagging mailing
> list a bugy Mapniku, ale nikde jsem to nenašel. Ať už se to tak má
> tagovat, nebo ne (mně to dává smysl), tak by se to určitě nemělo
> takhle renderovat.
> >> Založil bych ticket ( https://trac.openstreetmap.org/ ) - můžu
> to případně udělat.
> >>
> >> Vojta
> >>
> >> út 9. 4. 2019 v 10:29 odesílatel Lukas Kohout <luko na luko.name
> <mailto:luko na luko.name>> napsal:
> >>>
> >>> Hoj, narazil jsem na stejný problém u D11, kde jsem označoval
> rekonstruovanou půlku dálnice. Zajímavé je, že mosty jsou
> vykreslené správně s kostičkovaným vzorem. Jaký je správný postup
> u rekonstruované silnice/dálnice?
> >>>
> >>> LuKo
> >>>
> >>>
> >>>
> >>>
> >>> On 8.4.2019 23:44, Jan Macura wrote:
> >>>
> >>> Zdravím vespolek,
> >>>
> >>> tak se nám začala v mapách vykreslovat dálnice D3, a to nejen
> v jejím rozestavěném úseku kolem Českých Budějovic, ale dokonce až
> k hranici s Rakouskem.
> >>> Překvapivě to není opomenutím správného tagování těchto úseků,
> ale tím, že příslušné cesty někdo zařadil do relace dálnice D3.
> Nedaří se mi teď na wiki dohledat, jestli je to chyba tagování
> (rozestavěné a navrhované úseky v relaci být nemají) nebo chyba
> vykreslovače. Ví někdo?
> >>>
> >>> H.
> >>>
> >>> _______________________________________________
> >>> talk-cz mailing list
> >>> talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org>
> >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> >>> https://openstreetmap.cz/talkcz
> >>>
> >>>
> >>> _______________________________________________
> >>> talk-cz mailing list
> >>> talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org>
> >>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> >>> https://openstreetmap.cz/talkcz
> >
> > _______________________________________________
> > talk-cz mailing list
> > talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org>
> > https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> > https://openstreetmap.cz/talkcz
>
> _______________________________________________
> talk-cz mailing list
> talk-cz na openstreetmap.org <mailto:talk-cz na openstreetmap.org>
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
>
>
> _______________________________________________
> talk-cz mailing list
> talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190409/5fd0b759/attachment-0001.html>
Další informace o konferenci talk-cz