[talk-cz] Pomoc s editací - Blažejský rybník
xkomczax na centrum.cz
xkomczax na centrum.cz
Středa Leden 9 16:31:08 UTC 2019
Může tam být ještě něco (i když pochybuji, ale budu rád, když se na to
ještě někdo podívá), nicméně Ctrl+F5 maže cache u tebe v prohlížeči, což
automaticky neznamená, že se ta dlaždice vyrendereuje znovu (renderovací
servery mohou být zatíženy něčím jiným než zrovna tvým požadavkem).
Navíc, nevím, jestli se to někde necachuje nebo není někde na cestě CDN
(netuší někdo?).
Navíc, tady už to začíná pomalu vypadat správně:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.00086/13.01658 (alespoň u mne
je horní polovina vyrenderovaná tak jak má být a zoom level 17 je zcela
správně, což předtím zcela určitě nebylo - porovnej s vedle ležící Ptačí
NS).
On 09. 01. 19 17:19, Michal Poupa wrote:
> kdyby to bylo OK tak už to tam dávno není maximálně bych dal v chrome
> CTR+F5 a bylo by to pryč...
>
> st 9. 1. 2019 v 16:24 odesílatel majka <majka.zem+talk na gmail.com> napsal:
>> Tak si zase odpovím sama na svou otázku: to zobrazení je relativně starý bug v OpenStreetMap-carto. Že ten tag na relaci podle wiki nepatří, je věc druhá...
>>
>> A teď už se tady přestávám dohadovat sama se sebou ;)
>> _______________________________________________
>> talk-cz mailing list
>> talk-cz na openstreetmap.org
>> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>> https://openstreetmap.cz/talkcz
> _______________________________________________
> talk-cz mailing list
> talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> https://openstreetmap.cz/talkcz
Další informace o konferenci talk-cz