[talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Čtvrtek Leden 24 12:34:13 UTC 2019
Neřekl bych. Relace multipolygon se na wiki bere jako plocha. Dalibor
Sent from my Samsung Galaxy smartphone.
-------- Original message --------From: Marián Kyral <mkyral na email.cz> Date: 24/01/2019 13:15 (GMT+01:00) To: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org> Subject: Re: [talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
Podle wiki, by capital=yes mělo být buď na bodech nebo na plochách: https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:capitalTakže pokud je tento tag na relaci, tak je to špatně :-D
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: majka <majka.zem+talk na gmail.com>
Komu: Jan Cibulka <honza na datastory.cz>, OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 24. 1. 2019 12:17:21
Předmět: Re: [talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
Ty chybějící capital=yes jsou na bodech. Takže podle mě to chce vzít rekurzí, tedy najít ty body, a pak najít hranici města okolo nich.Majka
On Thu, 24 Jan 2019 at 10:34, Jan Cibulka honza na datastory.cz wrote:
Zdravím vespolek,
tušíte, zda je možný (pro účel exportu přes overpass) jednoznačně
identifikovat hranice hlavního města? Jde mi to, že pokud se
snažim vyexportovat hranice všech evropskejch hlavních měst [1]
přes relation["capital"="yes"], tak dostanu např. Řím, Varšavu
nebo Paříž, nikoli ale Prahu a Londýn (a další).
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190124/2c3a7ac0/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz