[talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Leden 24 13:01:29 UTC 2019
Jenže relace Praha není otagováná jako multipolygon ( https://www.
openstreetmap.org/relation/439840 ).
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 24. 1. 2019 13:38:40
Předmět: Re: [talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
"
Neřekl bych. Relace multipolygon se na wiki bere jako plocha.
Dalibor
Sent from my Samsung Galaxy smartphone.
-------- Original message --------
From: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Date: 24/01/2019 13:15 (GMT+01:00)
To: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Subject: Re: [talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
Podle wiki, by capital=yes mělo být buď na bodech nebo na plochách: https://
wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:capital
Takže pokud je tento tag na relaci, tak je to špatně :-D
Marián
---------- Původní e-mail ----------
Od: majka <majka.zem+talk na gmail.com>
Komu: Jan Cibulka <honza na datastory.cz>, OpenStreetMap Czech Republic <talk-
cz na openstreetmap.org>
Datum: 24. 1. 2019 12:17:21
Předmět: Re: [talk-cz] Hlavni mesta - capital=yes
"
Ty chybějící capital=yes jsou na bodech. Takže podle mě to chce vzít
rekurzí, tedy najít ty body(http://overpass-turbo.eu/s/jxO), a pak najít
hranici města okolo nich.
Majka
On Thu, 24 Jan 2019 at 10:34, Jan Cibulka honza na datastory.cz
(http://mailto:honza@datastory.cz) wrote:
"
Zdravím vespolek,
tušíte, zda je možný (pro účel exportu přes overpass) jednoznačně
identifikovat hranice hlavního města? Jde mi to, že pokud se snažim
vyexportovat hranice všech evropskejch hlavních měst [1] přes relation[
"capital"="yes"], tak dostanu např. Řím, Varšavu nebo Paříž, nikoli ale
Prahu a Londýn (a další).
"
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190124/9511cabe/attachment-0001.html>
Další informace o konferenci talk-cz