[talk-cz] cykloturistická trasa Brněnské kolečko
majkaz
majkaz na centrum.cz
Pondělí Červenec 1 12:52:26 UTC 2019
Podle mě nic - normálně nechat dva body na místech těch jednotlivých tabulek, a ref nechat stejné.
Už jsem to viděla i u pěšího rozcestníku. Jedna tabulka <https://osm.fit.vutbr.cz/fody/files/16161.jpg> o nějakých 50m jinde než zbytek rozcestníku.
______________________________________________________________
> Od: "Petr Vozdecký" <vop na seznam.cz>
> Komu: "OpenStreetMap Czech Republic" <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 01.07.2019 13:51
> Předmět: Re: [talk-cz] cykloturistická trasa Brněnské kolečko
>
ahoj,prosim o radu.Nize komunikovany chybejisi rozcetnik ma na miste dve tabulky, ale kazda je na jine strane silnice, takze vytvari dva body se stejnym ref=* Co s tim?vizhttps://osmap.cz/node/6576718058https://osmap.cz/node/6576718059vop---------- Původní e-mail ----------
Od: Petr Vozdecký <vop na seznam.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 27. 6. 2019 11:46:50
Předmět: Re: [talk-cz] cykloturistická trasa Brněnské kolečko
---------- Původní e-mail ----------
Od: Tomas Novotny <tomas na novotny.cz>
Předmět: Re: [talk-cz] cykloturistická trasa Brněnské kolečko
> Vyfotil jsem 4 rozcestníky a tedy jeden poslední chybí - "nám Karla IV." v
> Líšni. Jeden snímek ve Fody je nedokonalý (vyfocená je jen jedna ze dvou
> tabulek rozcestníku). Kdo se tedy pohybujete v této části města, prosím o
> foto do Fody.
pokud nekdo nebude rychlejsi, muzu zkusit.Update - chybí JEN "Nám Karla IV." (ta neúplná fotka byla jen chyba tagování, fotka tam je)vop_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
----------
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz <https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz>
https://openstreetmap.cz/talkcz <https://openstreetmap.cz/talkcz>
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190701/0c03258f/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz