[talk-cz] JOSM - tag2link RUIAN
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Pondělí Červen 24 14:16:56 UTC 2019
No, dotaz sice nebyl na mě, ale minimálně přece víme
o mnoha „ukousnutých“ budovách v RUIAN, které jsou
asi na kraji „mapového listu“ a podle toho jsou oříznuté.
Pak jsou v KM dobře a RUIAN blbě.
Dalibor
From: Jan Macura <macurajan na gmail.com>
Sent: Monday, June 24, 2019 4:04 PM
To: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Subject: Re: [talk-cz] JOSM - tag2link RUIAN
Ahoj,
On Thu, 20 Jun 2019 at 09:47, majkaz <majkaz na centrum.cz <mailto:majkaz na centrum.cz> > wrote:
V některých obcích je 90% budov na RUIAN zakresleno blbě, a ta blbá digitalizace je vidět i podle katastrální mapy, kde bývají správně.
ehm.. můžeš dát odkaz kde se taková situace například vyskytuje? Rozkol mezi RÚIAN a KM totiž technicky nemůže nastat, když budovy se do RÚIAN dostanou jedině z KM. Takže by mě zajímalo, jak je to jako možné :D
H.
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190624/af47ef16/attachment-0001.html>
Další informace o konferenci talk-cz