[talk-cz] path nebo footway?
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Úterý Březen 26 11:21:50 UTC 2019
Nehledej v tom nic sloziteho - cim jednodussi to je, tim lepe. Mluvime o
zapadnim konci mostu: fyzicky to je prime napojeni te komunikace od zapadu
oznacene jako highway=service a komunikace od severu oznacene jako highway=
track. V miste vidim (po shlednuti ortofoto) jako nejlogictejsi reseni
oznacit VSECHNY zpevnene komunikace v danem miste - tedy i tu cestu od
severu - jako highway=service. Lávka je spravne highway=footway a bicycle=
dismount. Vhodné je doplnit highway=steps, step_count= a incline=.
Na vychodni strane mostu je to dle fotek navic jeste explicitní cyklostezka,
tzn. ze je to otagovane spravne.
vop
---------- Původní e-mail ----------
Od: Marián Kyral <mkyral na email.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 26. 3. 2019 11:33:06
Předmět: Re: [talk-cz] path nebo footway?
"---------- Původní e-mail ----------
Od: Pavel Pilát <pavel.pilat na gmail.com>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 25. 3. 2019 22:06:25
Předmět: Re: [talk-cz] path nebo footway?
"
Jo, path chápu taky jako vyšlapanou pěšinu...
Highway=service mě napadla též, ale přišlo mi divné mít desetimetrovou
service mezi lávkou a cyklostezkou. :-) A co samotná lávka? Na lávce už to
service asi bude těžko...
"
A proč ti to přijde divné? Je jen pokračování účelové komunikace, která
končí u lávky (příjezd pro vozidla údržby). A na lávce je samozřejmě
chodník.
Marián
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20190326/d0d6266b/attachment-0001.html>
Další informace o konferenci talk-cz