[talk-cz] Začátek obce
majkaz
majkaz na centrum.cz
Neděle Srpen 23 12:14:50 UTC 2020
Myslíš pokud už v mapě není zadaná? Tohle je nesmysl, značka "začátek/konec obce" obvykle nesedí s hranicí katastru obce. Pravda, hodně obcí ji na tu hranici někam "do polí" posouvá. Přitom správně má být až u prvních baráků.
Ideálně by tohle měly dělat navigace samy, pokud nemají jinou informaci o rychlosti. Že to není legrace, to chápu.
Majka
______________________________________________________________
> Od: "Marek Polák" <polakmarek na centrum.cz>
> Komu: "talk-cz na openstreetmap.org" <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 23.08.2020 13:49
> Předmět: [talk-cz] Začátek obce
>
Šlo by nějak automaticky vygenerovat a naimportovat začátky měst, aby se v mapách objevila značka začátek obce. Pak by bylo jednodušší nastavit rychlostní limity.
Marek Polák
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20200823/9f329d3d/attachment.htm>
Další informace o konferenci talk-cz