[talk-cz] Pravé úhle
Aleš
f.ales1 na seznam.cz
Čtvrtek Červenec 15 12:56:43 UTC 2021
Nejvíc mi přijde divný že Katastr Skřípel sahá do obce Osov. Takové zásahy
katastru do vedlejších obcí jsou i někde jinde viz rodina která oficiálně
několikrát denně přechází krajské hranice, které půlí jejich zahradu. Tam
jsou totiž "zubaté", ale už se jim změna katastrální hranice nějak dlouho
táhne. Nemají náhodou v plánu udělat změnu katastrální hranice?
Aleš
---------- Původní e-mail ----------
Od: Miroslav Suchý <mirek na rodina-sucha.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 15. 7. 2021 13:57:37
Předmět: [talk-cz] Pravé úhle
"Něco pro zasmání. Aneb ne vždy je dobře dělat orthogonalizaci:
https://www.openstreetmap.org/#map=19/49.84407/14.08059
https://www.rouming.cz/upload/-_a_zatim_v_obci_Osov_-.jpg
A ano, opravdu se to jmenuje **Osov**.
Mirek
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20210715/b8a71914/attachment.htm>
Další informace o konferenci talk-cz