[talk-cz] Křížící se budova/obytná oblast - napojování bodů
Petr Vozdecký
vop na seznam.cz
Pátek Červenec 23 14:07:31 UTC 2021
> pri pretrasovani, kdy se budova a kousek posune a pak se bud krizi nebo
vchod zustane "viset ve vzduchu"
...no tak to prave resi to napojeni, ne? Aby pri zmene geometrie budovy
nedoslo k tomu, co pises...? A toto je jeden z duvodu, proc to napojovat.
Druhy muze byt routovani...
vop
---------- Původní e-mail ----------
Od: Jakub Jelen <jakuje na gmail.com>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 23. 7. 2021 16:00:47
Předmět: Re: [talk-cz] Křížící se budova/obytná oblast - napojování bodů
"
Ahoj. Spojit s budovou a na bod dat entrance=yes nebo main je idealni stav.
Problem je ale pri pretrasovani, kdy se budova a kousek posune a pak se bud
krizi nebo vchod zustane "viset ve vzduchu", na coz je potreba davat pozor.
Proto s nimi obcas koncim kus pred barakem, zvlast kdyz to uplne neni jasne
z fotomapy.
Jakub
On Fri, Jul 23, 2021, 13:48 Lukas Novotny <lenochod na tiscali.cz
(mailto:lenochod na tiscali.cz)> wrote:
"
Ahoj.
Ještě podotázka, pokud vede chodník k budově, má být v místě vstupu do ní
chodník připojen na budovu nebo stát samostatně?
S díky za odpověď
Lukáš
st 14. 7. 2021 v 14:58 odesílatel Lukas Novotny <lenochod na tiscali.cz
(mailto:lenochod na tiscali.cz)> napsal:
"
Ahoj.
Zkouším teď ve validaci JOSM řešit kategorii "Křížící se budova/obytná
oblast". Myslíte že je vhodné body obytné oblasti napojovat přímo na budovu
nebo nechávat samostatně?
Mě připadá logičtější napojovat, jakmile někdo hýbne s budovou, nedojde k
dalšímu nelogickému křížení těchto dvou linií.
S díky za potvrzení/vyvrácení.
Lukáš
"
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org(mailto:talk-cz na openstreetmap.org)
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
(https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)
https://openstreetmap.cz/talkcz(https://openstreetmap.cz/talkcz)
"
_______________________________________________
talk-cz mailing list
talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20210723/efc6905f/attachment-0001.htm>
Další informace o konferenci talk-cz