<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<meta content="text/html;charset=ISO-8859-1" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000">
No jako nouzovka by slo pouzit jednoduchy python, ktery by vygeneroval
skutecne jen polyline bez textu a vseho. Takhle uloha zadnou slozitost
mit nebude a melo byt to byt jednoduche napsat. Potom to muzes zkusit
naimportovat do te sve navigace a az pote co budes uspesny, bych si
hral s osmarenderem apod. Nepredpokladam totiz, ze ta navigace bude
zvladat svg. Co to je za SW?<br>
<br>
T<br>
<br>
MP napsal(a):
<blockquote
cite="mid:3c2d50500903190553w74c31c00me099477e5f2b110c@mail.gmail.com"
type="cite">
<pre wrap="">Zkusil jsem si stahnout osmarender a pak spustit:
./osmarender data.osm
Jenze po 22 hodinach spotrebovaneho CPU casu stale vysledek nikde -
osmarender asi neni urcen na tak velke vyseky, obvykle se s nim
renderuji jen male dlazdice (nejspis tam bude pouzit nejaky algoritmus
se slozitosti O(n^2) nebo jeste horsi).
Koukal jsem na ty data.osm - tam je ale vsechno, ne jen highways
(protina to centrum prahy a je tam asi tak 10800 budov), takze mozna
to osmarender nerozdychal, vyrobit SVG mapu zhruba 1/4 prahy je na nej
asi moc :).
Kdyby v tom vyseku byly opravdu jenom cesty (to by mela zajistit URL
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.informationfreeway.org/api/0.5/way">http://www.informationfreeway.org/api/0.5/way</a>[highway=*][bbox=14.41,49.55,14.52,50.30]
), tak by to mozna jeste slo v rozumnem case osmarenderem vyrenderovat
(zkusim to pustit, treba z toho neco vyleze v rozumnem case), jinak
bych asi zkusil jiny nastroj (ma nekdo nejaky tip?).
Martin
2009/3/18 Rolf K <a class="moz-txt-link-rfc2396E" href="mailto:Rolf@seznam.cz"><Rolf@seznam.cz></a>:
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">Opravdu dekuju, ze se tim zabyvas... No pri tom renderovani jsem postupoval podle navodu tady:
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Osmarender/Howto">http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Osmarender/Howto</a>
Zkousel jsem to dvema zpusoby:
1) Pomoci Xalan, prikaz. radka "xalan.jar org.apache.xalan.xslt.Process -in osm-map-features-z17.xml -out map.svg"
2) Pomoci MSXLS, prikaz. radka "msxsl osm-map-features-z17.xml -pi -o map2.svg"
Oba tyto zpusoby vygenerovaly svg soubor a nehlasily zadnou chybu, ale ani v jednom z nich nic nebylo...
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<pre wrap=""><!---->
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>