<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dne 12.10.2011 22:13, "Petr Morávek [Xificurk]" napsal(a):
<blockquote cite="mid:4E95F4EA.5010709@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">jzvc napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<blockquote type="cite">
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">Nac mate v mape kompletni administrativni hranice? A pak vyznam obce
odlisite podle toho zda je/neni administrativnim centrem a samozrejme
podle admin_level prislusne oblasti (cim mensi cislo = vyssi uroven =
vetsi vyznam). Je to naprosto iniverzalni a celosvetove pouzitelny,
staci aby to reneder bral v potaz.
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">Určitě reaguješ na správný mail? Tohle byl návrh, jak zanést do OSM
oficiální statut obcí (městys, město, statutární město).
Petr
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">
O par mailu vejs se resi primarne to, ze se obce blbe zobrazujou na mape
a ze town by se nemelo davat "malym" mestum, presto, ze oficielne to
mesta jsou.
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">
Aha, ok... já byl zmaten tím, že to byla reakce na mail o něčem úplně jiném.
Nicméně nerozumím pořádně, co jsi chtěl říct. Bavíme-li se o nodech
sídel (tj. place=*), tak ať se to někomu líbí nebo ne, hodnota tagu
place bude vždycky primárním ukazatelem typu a důležitosti sídla.
Jednoduše proto, že tenhle tag tam je vždycky (narozdíl od údaje o počtu
obyvatel, relací hranic obce, ...). </pre>
</blockquote>
<br>
Pro info, pocty obyvatel aktualne doplneny u vsech sidel nad 9 000
(cca 150 kousku).<br>
<br>
<blockquote cite="mid:4E95F4EA.5010709@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">Jakékoliv další informace by pak už
jen měly zpřesňovat hrubou kategorizaci stanovenou pomocí place=*. V ČR
je v současnosti používán tag place=town nesmyslně a nevím, jestli a
jaké řešení tedy vlastně navrhuješ.
Zdraví,
Petr Morávek aka Xificurk
</pre>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>