Ahoj,<br>vyhledavani zatim neni, na <a href="http://mtbmap.cz">mtbmap.cz</a> neni ani to pamatovani posledni pozice.<br><br>To vyhledavani by se urcite hodilo, pripisu si na TODO list, ale zatim to bohuzel nebude prioritni ukol.<br>
<br>Diky za tip, Martin<br><br><br><div class="gmail_quote">Dne 4. ledna 2012 11:01 Vojta <span dir="ltr"><<a href="mailto:vts.vts@gmail.com">vts.vts@gmail.com</a>></span> napsal(a):<br><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
<div bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Ahoj,<br>
trochu opožděně - bral bych nějaké vyhledávání na mapě. Typicky když
spustím mapu, zobrazí se mi tam, kde jsem ji naposledy zavřel. Musím
tak mapu oddálit a znovu přiblížit tam kde ji potřebuju, což je na
pomalejším připojení dost zdlouhavé. Navíc pokud nevím, kde přesně
dané místo v republice je, musím si paralelně otevřít jinou mapu a
pak to dohledávat podle ní...<br>
Pokud MTB mapa už vyhledávání někde umí, tak se omlouvám a prosím o
informaci kde ho najdu :)<br>
<br>
Vojta<div class="im"><br>
<br>
<br>
Dne 23.11.2011 15:18, Martin Tesar napsal(a):
</div><blockquote type="cite">Ahojte,<div><div class="h5"><br>
<br>
po vypadku zpusobenem problemy s diskovym polem na serveru je MTB
Mapa opet k dispozici na <a href="http://mtbmap.cz/" target="_blank">http://mtbmap.cz/</a><br>
<br>
Ve chvilce casu jsem zkusil vylepsit vykreslovani turistickych a
MTB tras tak, aby byly offsetovane porad na stejnou stranu cesty a
zbytecne "nepreskakovaly" kvuli orientaci useku cesty. Preskakujou
ted pouze na krizovatkach s jinymi znacenymi trasami. Musel jsem
od zakladu predelat nejake skripty, vcetne vyberu tras z databaze,
proto prosim o letmou kontrolu, zda se v nove renderovane mape
vyskytuji vsechny trasy, ktere uz jsou v OSM zmapovane.<br>
<br>
Navic mi to umoznilo znacit "varovani", ze se vyrazne meni
obtiznost tras, viz cervene vykricniky treba tady: <a href="http://mtbmap.cz/?zoom=15&lat=49.3041&lon=16.57221&layers=FB00" target="_blank">http://mtbmap.cz/?zoom=15&lat=49.3041&lon=16.57221&layers=FB00</a><br>
<br>
Zvetsil jsem zaber uzemi i na sirsi okoli CR, proto ted nebudou
aktualizace dat probihat denne, ale mene casto, minimalne jednou
za tyden.<br>
<br>
Kdybyste meli nejake dalsi napady co vylepsit, sem s nimi. Pro
jistotu i takove, co jste mi psali treba uz v lete a zatim se
neprojevily.<br>
<br>
Diky za kontrolu a napady,<br>
Martin<br>
<br>
<fieldset></fieldset>
<br>
</div></div><div class="im"><pre>_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</div></blockquote>
</div>
<br>_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<br></blockquote></div><br>