<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=UTF-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dne 23.2.2012 15:18, Zdeněk Pražák napsal(a):
<blockquote
cite="mid:CAEMJEaX4_EtvnEr3GucMHi10yK7t4zBqLe-UmkGOD+pbK=bR8A@mail.gmail.com"
type="cite">stáhl jsem si dnešní verzi č 5018 a problém mi
přetrvává.<br>
Pražák<br>
</blockquote>
<br>
A nemas otevreny nejaky starsi changeset? Josm by to mel umet
zjistit, i kdyz ani to by nemelo nicemu vadit.<br>
<br>
<blockquote
cite="mid:CAEMJEaX4_EtvnEr3GucMHi10yK7t4zBqLe-UmkGOD+pbK=bR8A@mail.gmail.com"
type="cite"><br>
<div class="gmail_quote">Dne 22. února 2012 23:08 LM_1 <span
dir="ltr"><<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:flukas.robot%2Bosm@gmail.com">flukas.robot+osm@gmail.com</a>></span>
napsal(a):<br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">U mě ne,
používám josm-latest verzi<br>
LM<br>
<br>
2012/2/22 Zdeněk Pražák <<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:ZPrazak@seznam.cz">ZPrazak@seznam.cz</a>>:<br>
<div class="HOEnZb">
<div class="h5">><br>
> až nyní jsem si všiml, že při ukládání úprav v JOSM
se mi špatně pojmenovávají provedené změny.<br>
> Popis změn je vždy posunut o jednu změnu zpět<br>
> například v Sadě změn: 10751088 se zobrazil popis
budovy Přeštěnice, zatímco správně mělo být budovy
Radihošť, což se zobrazilo u změny č. 10751202<br>
> Používám JOSM 4875<br>
><br>
> Projevuje se toto chování i u někoho jiného?<br>
><br>
> _______________________________________________<br>
> Talk-cz mailing list<br>
> <a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
> <a moz-do-not-send="true"
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<br>
_______________________________________________<br>
Talk-cz mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
</div>
</div>
</blockquote>
</div>
<br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>