<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=utf-8">
<META content="MSHTML 6.00.6000.16640" name=GENERATOR>
<STYLE></STYLE>
</HEAD>
<BODY bgColor=#ffffff>
<DIV><FONT face=Arial size=2>Díky všem za reakce, </FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>měl jsem spíše namysli nějaké zásadní chyby jako
neslučitelnost tagů atd. Vlastní bydliště nemapuji, jelikož je zmapováno
dokonale. Ano místo trochu znám, zatím jsem jel dle katastrálních map a po
paměti, až budu na místě doplním nepřesnosti a lesní cesty. Některé
věci jsem doplnil: kostel, hřbitov, cesty přichitil na zdi plus brány,
chodník (i když je ona cesta pouze tak použitelná ). Jiné ne: spojení
cest přes soukromý uzavřený pozemek asi není úplně vhodné, neopravoval
jsem. Silnice III. třídy bych ponechal jen na kraj obce, tak jak jsem jí
zakreslil I) pro její definici II) pro zřetelnou změnu kvality - povrchu a
šíře.</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2></FONT> </DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>S pozdravem,</FONT></DIV>
<DIV><FONT face=Arial size=2>L.
;o)</FONT></DIV>
<BLOCKQUOTE
style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 5px; MARGIN-LEFT: 5px; BORDER-LEFT: #000000 2px solid; MARGIN-RIGHT: 0px">
<DIV style="FONT: 10pt arial">----- Original Message ----- </DIV>
<DIV
style="BACKGROUND: #e4e4e4; FONT: 10pt arial; font-color: black"><B>From:</B>
<A title=petr.dlouhy@email.cz href="mailto:petr.dlouhy@email.cz">Petr
Dlouhý</A> </DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>To:</B> <A title=talk-cz@openstreetmap.org
href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">OpenStreetMap Czech Republic</A>
</DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Sent:</B> Tuesday, October 16, 2012 4:46
PM</DIV>
<DIV style="FONT: 10pt arial"><B>Subject:</B> Re: [Talk-cz] Nováček</DIV>
<DIV><BR></DIV>
<P>Ahoj,</P>
<P><BR></P>
<P>je skutečně v oblasti kolem hřbitova jen tráva? Podle katastrální mapy to
vypadá, že je tam hřbitov (amenity=grave_yard).<BR></P><BR>-- <BR>Petr Dlouhý
<BR><A href="mailto:petr.dlouhy@email.cz">petr.dlouhy@email.cz</A> <BR>
<P><BR>---------- Původní zpráva ----------<BR>Od: <A
href="mailto:lukasmi@volny.cz">lukasmi@volny.cz</A><BR>Datum: 15. 10.
2012<BR>Předmět: [Talk-cz] Nováček</P>
<BLOCKQUOTE>Zdravím,<BR>zapojil jsem se do tvorby OSM a jsem úplný
začátečník. Zmapoval jsem jednu nezakreslenou vesničku ve středních Čechách,
a nějaké přilehlé polní cesty, zatím jen pomocí katastrálních map a
satelitních snímků. Chtěl jsem se zeptat, zda-li jsem neudělal nějaké
závažné chyby, nebo máte-li nějaká doporučení.<BR><A
href="http://www.openstreetmap.org/?lat=49.79483&lon=14.9012&zoom=17&layers=M">http://www.openstreetmap.org/?lat=49.79483&lon=14.9012&zoom=17&layers=M</A><BR><BR>Díky,<BR>Lugen<BR><BR><BR>_______________________________________________<BR>Talk-cz
mailing list<BR>Talk-cz@openstreetmap.org<BR><A
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</A></BLOCKQUOTE>=
<P>
<HR>
<P></P>_______________________________________________<BR>Talk-cz mailing
list<BR>Talk-cz@openstreetmap.org<BR>http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz<BR></BLOCKQUOTE></BODY></HTML>