<!DOCTYPE html PUBLIC '-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN'>
<html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8">
<style>BODY{font:10pt Tahoma, Verdana, sans-serif}</style></head><body>
Možná to bude mírnou změnou formátu od 1.1.?, Viz.:<div><br></div><div>http://www.cuzk.cz/GenerujSoubor.ashx?NAZEV=10-NOVINKY_VFR_RUIAN_1_1<br><br>MK<br><blockquote style="padding-left: 5px; margin-left: 5px; border-left: #0000ff 2px solid; margin-right: 0px"><hr><b>From:</b> Miroslav Šulc [mailto:fordfrog@fordfrog.com]<br><b>To:</b> OpenStreetMap Czech Republic [mailto:talk-cz@openstreetmap.org]<br><b>Sent:</b> Mon, 18 Feb 2013 09:06:02 +0100<br><b>Subject:</b> Re: [Talk-cz] Data RUIAN - uliční čáry<br><br>
na <a class="moz-txt-link-freetext" href="http://maps.fordfrog.com">http://maps.fordfrog.com</a> mám naimportovaná denní data až do
17.2.2013, ale na mapě stále vidím jen fragmenty ulic. neměl jsem
zatím čas hledat, kde je problém, jestli v xml nebo v importu nebo v
renderování.<br>
<br>
ff<br>
<br>
<div class="moz-cite-prefix">Dne 7.2.2013 12:34, JV napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite">Zdravím všechny,<br>
v aktuálním stavovém exportu dat RUIAN (k 31.1.2013) by již měly
být opraveny uliční čáry - tedy už tam lezou kompletní.<br>
<br>
J. Veselý<br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre>_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</blockquote><style>
* {color:#000000;}
</style>
</div></body></html>